Офіційний дистриб’ютор «Mitsubishi Motors» в Україні перераховує 1 млн гривень на гуманітарні проєкти

buttons.will share

Офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ «Mitsubishi» в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» продовжує свою підтримку постраждалому мирному населенню через війну в Україні. Компанія перерахувала 1 мільйон гривень для підтримки гуманітарних (благодійних) проєктів, організованих благодійною ініціативою «Паляниця» (БО "ЛІТЕРАРУМ КУПІДУС").

Благодійна ініціатива «Паляниця» (БО "ЛІТЕРАРУМ КУПІДУС" або БО) від початку повномасштабного вторгнення допомагає закривати гуманітарні потреби людей з деокупованих територій та прифронтових зон. Волонтери організації доставляють продукти першої необхідності та ліки для забезпечення потреб цивільного населення до найбільш постраждалих територій України. У квітні 2023 року офіційний дистриб’ютор «Mitsubishi Motors» в Україні перерахував 1 мільйон  гривень на потреби БО «Паляниці». 

«Наша компанія продовжує гуманітарну підтримку мирного населення, яке потребує допомоги, - коментує пан Ішіда Йошіто, Генеральний директор ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», - Ще з минулого року ми плідно співпрацюємо з благодійною ініціативою «Паляниця», волонтери якої роблять велику роботу для підтримки постраждалих українців». 

З початку війни офіційний дистриб’ютор «Mitsubishi Motors» в Україні вже виділив близько 10 мільйонів гривень для допомоги постраждалим українцям. Компанія та її працівники продовжують працювати та робити все можливе аби продаж автомобілів ТМ «Mitsubishi» та безперебійне постачання запасних частин продовжувались, адже сплачуючи податки Компанія може підтримувати економіку України. Компанія несе соціальну відповідальність перед суспільством, та готова допомагати тим, хто цього найбільше потребує. 

 
Тримаємось разом!
Слава Україні!


Офіційний дистриб’ютор автомобілів, запасних частин та аксесуарів ТМ «Mitsubishi» в Україні – ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», www.mitsubishi-motors.com.ua

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital