Pajero Sport

Pajero Sport

Смілива рішуча зовнішність та знамениті off-road технології.
Pajero Sport
Обери свій Pajero Sport
auto.choose description
від 1 879 000 гpн *
  • Мультимедійна система¹ з можливістю підключення мобільного телефону користувача, виведення контенту екрану телефона на дисплей мультимедійної системи² , з 9-дюймовим сенсорним екраном. Підтримка Apple CarPlay® та Google Android Auto® ³
  • Круїз-контроль (управління на кермі)
  • 18" легкосплавні диски з покришками розміру 265/60R18, повнорозмірне запасне колесо на легкосплавному диску
  • Електрорегульовані зовнішні дзеркала з підігрівом, хромованими накладками та функцією складання
  • Система запобіганню фронтальних зіткнень (FCM)
  • Адаптивний круїз-контроль
  • Двері багажного відсіку з електроприводом (безконтактне відкриття та пам'ять висоти відкриття)
  • 18" легкосплавні двотонові диски з покришками розміру 265/60R18, повнорозмірне запасне колесо на легкосплавному диску
Дизайн
ПОТУЖНИЙ ТА ДРАЙВОВИЙ
Дизайн

 

Потужний скульптурний дизайн Dynamic Shield підкреслює силу та динаміку позашляховика, заявляючи про повну готовність зустрітися з будь-якими дорожніми перешкодами. Про це говорять і поліпшені кути в'їзду і з'їзду — 30 і 24,2 градуси відповідно. Водночас хромовані деталі корпуса підкреслюють елегантність Pajero Sport. Про позашляховик бізнес-класу говорить і досконалий інтер'єр. Дизайн продуманий до дрібниць, щоб ви насолодилися поїздкою навіть у складних дорожніх умовах.

​​​​​​​

 

ДІЗНАТИСЯ ПРО ДИЗАЙН
auto.overview title
auto.overview tab color title
auto.overview tab color: бронзовий коричневий металік
auto.overview tab color helper
Крутий на підйом. Огляд Pajero Sport.

Pajero Sport — це повноприводний рамний позашляховик з комфортабельним салоном преміум-класу та новітніми технологіями.

 

OFF-ROAD ТЕХНОЛОГІЇ
КОРОЛЬ ПОВНОГО ПРИВОДА
OFF-ROAD ТЕХНОЛОГІЇ

Коли мова заходить про Pajero Sport, відразу уявляєш піщані бархани або тотальне бездоріжжя. Цей позашляховик готовий до будь-яких викликів дороги, будь то глибока грязьова колія або засніжена дорога, завдяки знаменитій системі повного привода Super Select 4WD-II, можливості вибору режиму руху OFF ROAD MODE і наявності блокування заднього диференціала. Оновлена версія Pajero Sport оснащена  провідними системами активної безпеки, які підсилюють надійність цього потужного позашляховика.

 

ДІЗНАТИСЯ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ
ПОДОРОЖІ ВИСОКОГО КЛАСУ
ПОДОРОЖІ ВИСОКОГО КЛАСУ

 

Відчуйте задоволення від будь-яких поїздок разом із Pajero Sport. Він створений, щоб долати перешкоди та не витрачати час на довгий пошук об'їзних маршрутів. При цьому водій та пасажири з легкістю подолають складну дорогу, оскільки зручні шкіряні сидіння, простір, призначений для кожного члена екіпажу, та висока посадка подарують відчуття високого комфорту, статусності, а найголовніше — захисту.

​​​​​​​

 

Двигун
НАДПОТУЖНИЙ
Двигун

​​​​​​​Вражаюча економія пального. Неймовірно низькі викиди СО2. Високоефективний дизельний двигун об'ємом 2,4 літра створює вражаючий крутний момент у широкому діапазоні обертів. Тому незалежно від дорожніх умов у вас буде достатньо потужності, щоб дістатися до мети.

 

ДІЗНАТИСЬ ПРО ДВИГУН
Аксесуари до моделі
Додайте поїздкам новий спектр емоцій! Mitsubishi Motors пропонує оригінальні аксесуари для вашого автомобіля. Великий вибір дизайну дисків і накладок дають можливість підкреслити індивідуальність і смак. Для фанатів активного відпочинку пропонуємо вибір кріплень для перевезення велосипедів і багажу.
disclaimer.accessories images
auto.accessories block button
НАКЛАДКА НА ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР
Арт.: MZ331413
27 264.60 грн ***
НАКЛАДКА НА ЗАДНІЙ БАМПЕР
Арт.: MZ331431
27 264.60 грн ***
СПОЙЛЕР ЗАДНІХ ДВЕРЕЙ
Арт.: MZ331481
20 790.00 грн ***
ЛОГОТИП НА КАПОТ
Арт.: MZ331496
3 029.40 грн ***
Дізнатися більше про Pajero Sport
* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту

*** Наведені ціни на аксесуари є рекомендованими роздрібними цінами та не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на аксесуари встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors. За детальною інформацією щодо аксесуарів (їх наявності, цін тощо) звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Mitsubishi Motors.

Під словом «Акція» мається на увазі спеціальна цінова пропозиція (спеціальна рекомендована роздрібна ціна) на відповідний аксесуар, яка діє в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні до моменту продажу останнього акційного аксесуара, що знаходиться на складах на території України. Вказана пропозиція не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на акційні аксесуари встановлюються дилерами Mitsubishi Motors. Кількість акційних аксесуарів обмежена. За детальною інформацією щодо акційних аксесуарів звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Mitsubishi Motors.​​​​​

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital